Třívrstvé podlahy LamettJe zde 2 zboží.

Společnost Lamett má výrobní jednotky a kanceláře po celé Evropě, ve Spojených státech amerických a Asii. Značka Lamett se poprvé objevila v roce 1985 ve Švédsku, jako jedna z úplně prvních značek laminátu na trhu. V roce 2004 došlo k jejímu rozvoji a od té doby nabídka zahrnuje laminátové , vinylové podlahy, vícevrstvé parkety a masivní parkety pro profesionální segment trhu a náročný trh projektů. Parkety , laminát a vinyl od společnosti Lamett se v současné době prodává ve více než 40 zemích. K nejdůležitějším odběratelům patří Velká Británie, Spojené státy americké, Francie, Itálie, Belgie, Austrálie a Čína.

Společnost Lamett zaměstnává v současnosti 1 500 osob po celém světě. Veškeré parketové , laminátové a vinylové podlahy se v Evropě a rovněž v Asii vyrábějí výlučně ve vlastních výrobách. Celková výrobní kapacita různých oddělení činí ročně několik milionů čtverečních metrů laminátu a více než milion čtverečních metrů parket. Lamett se soustřeďuje na výrobu dubových podlah a klade maximální důraz na pěknou barvu a kvalitní, trvanlivé provedení, a díky tomu dodává vysoce kvalitní žádané produkty. Nezůstává v pozadu ani v rozvoji instalačního systému parketových a laminátových podlah. Několik typů parketových podlah je opatřeno velmi kvalitním zámkovým systémem.

Lamett respektuje životní prostředí. Zpracovává výhradně kvalitní dřevo, u kterého je známa země původu. Kromě toho pochází většina používaného dřeva z evropských zdrojů. Během výrobního procesu parket a laminátových podlah značky Lamett se věnuje mimořádná pozornost minimálnímu dopadu výroby na člověka a životní prostředí. Všechny podlahy podléhají pečlivé interní i externí atestaci. Parkety a laminátové podlahy značky Lamett splňují všechny požadavky na označení CE.

Ve společnosti Lamett pracují lidé se společnou vášní. Je to vášeň pro ušlechtilé podlahy, ať již se jedná o parkety nebo laminát. Každý den se snažíme v něčem zlepšit a máme pouze jediný cíl: dodávat Vám přírodní dřevěné podlahy , laminát a luxury vinyl, u kterých oceníte všechny jejich nesporné výhody.

Košík  

(prázdný)