Teak (pravý) - dřevěná podlaha dvouvrstvá

Teak (pravý) - dřevěná podlaha dvouvrstvá

Teak - dřevěná podlaha dvouvrstvá - patří mezi nejdekorativnější podlahy na trhu. Teakové dřevo se vyznačuje medovou barvou, je stabilní a proto velmi vyhledávané. 

 

Více detailů


2 783Kč vč. DPH

Teak - dvouvrstvá podlaha, rozměr: 10/4X90X600-1500mm

 

-Dřevěné podlahy s dvouvrstvou konstrukcí jsou ideální alternativou k masivním dřevěným podlahám a podlahám s třívrstvou konstrukcí. Tyto podlahy jsou ve světě velmi oblíbené pro své vlastnosti a v poslední době získávají své zákazníky i u nás.


Předností dvouvrstvých podlah je jejich konstrukce složená z nášlapné vrstvy z ušlechtilého dřeva a spodní protitahové vrstvy z kvalitní přeližky


Taková skladba slibuje perfektní rozměrovou stabilitu podlahy při zachování dostatečně silné nášlapné vrstvy z kvalitního materiálu a velmi nízkou kročejovou hlučnost oproti plovoucím podlahám.


-Jsou vhodné do prostor, kde vyžadujete perfektní, stabilní a bezproblémovou podlahu s velmi nízkým rizikem tvorby nežádoucích spár, ale zároveň kvalitní dřevěnou a bytelnou podlahu, která je pevně spojená s podkladem. 

 

-Tyto podlahy jsou zároveň nejlepším řešením pro podlahové topení. Je možné je vyrábět v dlouhých a širokých formátech při zachování nízké stavební výšky, aniž by se "kroutily", a zajistit tak nízký tepelný odpor (vrstvené parkety o tloušťce 13 mm mají tepelný odpor 0,065–0,09 m2 K/W - dle použité dřeviny v nášlapné vrstvě a koeficientu jejího tepelného odporu).


-Dvouvrstvé podlahy dodáváme zpravidla s povrchovou úpravou (UV lak Bona nebo oxidativní olej Bona Carl´s). Samozřejmě je možné podlahu dodat bez povrchové úpravy pouze pneumaticky předbroušenou.

 

-Na přání je možné dodat parkety se sraženou obvodovou hranou /tzv. mikrofází/, kdy je přiznaná spára mezi jednotlivými parketami. Doporučujeme u větších formátů, kdy vynikne šíře a plocha jednotlivých prken.

 

-Dvouvrstvé podlahy jsou určeny k celoplošnému lepení.

 

-Na přání je možné přizpůsobit ve výrobě výšku parket podle vašich požadavků /použitím silnější překližky /až 16mm/, případně vyšší nášlapné vrstvy ušlechtilého dřeva /6mm/.


-Dodací lhůty těchto podlah jsou zpravidla 2-3 týdny /informujte se prosím telefonicky/


-Alternativně je možné použití k obkladu stěn - velmi působivé a praktické řešení interiéru.


-Varování: Odstín parket se ve skutečnosti může lišit oproti barvám na monitoru, dřevěné podlahy vlivem UV záření postupem času tmavnou, týká se to zejména exotických dřevin. 

 

-Uvedené ceny jsou včetně standardní povrchové úpravy (6 vrstev matného laku Bona, tvrzeno UV zářením). 

 

Pozn.: ačkoliv se jedná o unikátní dřevo, které odolává vodě, do vlhkých prostor (koupelny) použijte vždy pouze masivní parkety z tohoto dřeva


  • délka 490
  • síla 10/4
  • šířka 10/4

Košík  

(prázdný)